\(°3°)/ !A történetem! \(°3°)/
!A baba kórom!
Az egész történetem a születésemkor kezdődött.Pesten születtem.Egy csodálatos családnak része vagyok . Most vagyok 11 éves szeretek sminkelni és videózni.Na,térjünk vissza a történetemre.Szóval megszülettem.Felsírtam és Anyukámnak fülig ért a szája,majd én is vissza mosolyogtam érezve az ANYAI szeretetet. Apámnak az volt az első reakciója,hogy megnézze megvan-e minden testrészem és én közben csak mosolyogtam mint egy :) .
!Ovis kórom!
Mikor elértem azt a kórhatárt,hogy oviba mehessek beírattak .Ott csomó barátot találtam az ovis legjobb barátnőmet úgy hívták,hogy JANKA. ÖLB=örök legjobb barátnők,LB=legjobb barátnők.Mi voltunk a csoport LB-i.Mindig mindenhová együtt mentünk,mit egy IKER pár.Majd amikor eljött az utolsó évünk vége és kiderült,hogy nem egy suliba fogunk járni akkor összetört a LB-ségünk . :'(
Egy FONTOS SZEMÉLY az ÉLETEMBEN SÜTI A KUTYÁM <3 <3 HATALMAS ÖLELÉÉÉS!°3°
!Suli!
Eljött a várva várt pillanat a Gilice avató amikor elsőnek mész suliba.A nagy csoda.Akkor kiderült,hogy a hátsó szomszéd kislány akiről nem is tudtam hogy ott lakik.Ha látod akkor BOCSI VANI-VANESSZA :D.
Csak akkor még nem tudtam,hogy egy boszorkányt kaptunk of-nek of=osztályfőnök.Ő volt az egyetlen tanár akit 4.-ig utáltam.
2. Ugyan az utálom a sulit és Andi nénit. :(.
De jött kettő fontos személy az életembe Sheila és a barátom Boti
pasim :).Sheilával mindig együtt voltunk,vagyunk.Ő az ÖLB-m.
3. Ugyan az utálom a sulit és Andi nénit. :): . Néző pont kérdése ----> :):
Még egy fontos személy az életembe LILI az ÖLB-m.Sheila elment :( elköltözött Balcsira :( .
Ketten maradtunk Lili és Én. Második osztályosan írtam egy búcsú LEVELET :(: .
Lili facebook- Lili Rónai.
4.Ugyan az utálom a sulit és Andi nénit. :): de ez az utolsó évünk vele :) ezaaz .
Egy fontos HÍR SHEILA vissza jött a suliba.Beteg voltam akkor és Lili hívott fel,hogy közölje a hírt :
SHEILA VISSZA JÖTT!!Én meg sikítottam örömömbe
5.GABIIIII NÉNIIIIIII!!!!! A legjobb OF!!!NAGYON SZERETEM!!!És most már 3 fős a csapatunk
LILI,SHEILA ÉS ÉN-ZSANI.És jött mis madam Julcsika :/ rühellem.Laura a másik LB-m.
Jött még 3 gyerek az osztályba, Herceg Laura=lara,Balázs Zsombor Czank és Ákos Xavi Duffek.
![]() |
| Én |
![]() |
| Zsani és Lili |
![]() |
| Lakatos Laura |



Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése