2013. december 26., csütörtök

Történetem

                                \(°3°)/ !A történetem! \(°3°)/

                                                               !A baba kórom!

Az egész történetem a születésemkor kezdődött.Pesten születtem.Egy csodálatos családnak része vagyok . Most vagyok 11 éves szeretek sminkelni és videózni.Na,térjünk vissza a történetemre.Szóval megszülettem.
Felsírtam és Anyukámnak fülig ért a szája,majd én is vissza mosolyogtam érezve az ANYAI szeretetet. Apámnak az volt az első reakciója,hogy megnézze megvan-e minden testrészem és én közben csak mosolyogtam mint egy :) .

                                                            !Ovis kórom!

Mikor elértem azt a kórhatárt,hogy oviba mehessek beírattak .Ott csomó barátot találtam az ovis legjobb barátnőmet úgy hívták,hogy JANKA. ÖLB=örök legjobb barátnők,LB=legjobb barátnők.
Mi voltunk a csoport LB-i.Mindig mindenhová együtt mentünk,mit egy IKER pár.Majd amikor eljött az utolsó évünk vége és kiderült,hogy nem egy suliba fogunk járni akkor összetört a LB-ségünk . :'(
Egy FONTOS SZEMÉLY az ÉLETEMBEN SÜTI A KUTYÁM <3 <3 HATALMAS ÖLELÉÉÉS!°3°

                                                                   !Suli!

Eljött a várva várt pillanat a Gilice avató amikor elsőnek mész suliba.A nagy csoda.Akkor kiderült,hogy a hátsó szomszéd kislány akiről nem is tudtam hogy ott lakik.Ha látod akkor BOCSI VANI-VANESSZA :D.
Csak akkor még nem tudtam,hogy egy boszorkányt kaptunk of-nek of=osztályfőnök.Ő volt az egyetlen tanár akit 4.-ig utáltam.

2. Ugyan az utálom a sulit és Andi nénit. :(.
    De jött kettő fontos személy az életembe Sheila és a barátom Boti 
    pasim :).Sheilával mindig együtt voltunk,vagyunk.Ő az ÖLB-m.

3. Ugyan az utálom a sulit és Andi nénit. :): . Néző pont kérdése ----> :):
    Még egy fontos személy az életembe LILI az ÖLB-m.Sheila elment :( elköltözött Balcsira :( .
    Ketten maradtunk Lili és Én. Második osztályosan írtam egy búcsú LEVELET :(: . 
    Lili facebook- Lili Rónai.

4.Ugyan az utálom a sulit és Andi nénit. :): de ez az utolsó évünk vele :) ezaaz .
   Egy fontos HÍR SHEILA vissza jött a suliba.Beteg voltam akkor és Lili hívott fel,hogy közölje a hírt :
   SHEILA VISSZA JÖTT!!Én meg sikítottam örömömbe

5.GABIIIII NÉNIIIIIII!!!!! A legjobb OF!!!NAGYON SZERETEM!!!És most már 3 fős a csapatunk
   LILI,SHEILA ÉS ÉN-ZSANI.És jött mis madam Julcsika :/ rühellem.Laura a másik LB-m.
   Jött még 3 gyerek az osztályba, Herceg Laura=lara,Balázs Zsombor Czank és  Ákos Xavi Duffek.



Én


Zsani és Lili
Lakatos Laura

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése